LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Më kërkojnë seks për një vend pune”/ Ish missi shqiptar bën deklaratën e fortë: Më ka ardhur në majë të hundës

29 Maj 2021, 06:14, Lifestyle CNA
“Më kërkojnë seks për një vend pune”/ Ish

Ish miss-i shqiptar Denisa Kulemani, ka bërë një deklaratë të fortë sa i takon punësimeve në vendin tonë.

Në një intervistë për emisionin ?Ftesë në 5?, teksa ishte duke u diskutuar deklarata e aktorit të njohur italian Michele Morrone ndaj shoëgirl-it Belen Rodriguez, modelja deklaroi se shpesh pronarët i kanë thënë ?ma jep që të ta jap vendin e punës?.

Thënë këtë, Denisa pranoi hapur se i ka ndodhur t?i kërkojnë seks në këmbim të një vendi pune.

?Më vjen për të qarë dhe qaj çdo ditë kur e kuptoj që kam trysni. Se thonë ?hajde ma jep që të ta jap?, e kupton??, u shpreh ajo në ?Ftesë në 5?

Kulemani tha se i ka ardhur në majë të hundës që të gjithë e shohin për pamjen e jashtme./CNA.al

Lajmet e fundit nga