LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Bukuroshja suedeze me sytë qiellorë/ Fotot më mahnitëse të modeles së fitnesit

29 Maj 2021, 08:58, Lifestyle CNA
Bukuroshja suedeze me sytë qiellorë/ Fotot më mahnitëse

Josefine Forsberg është një modele fitnesi dhe influencuese e mediave sociale nga Suedia. Ajo e ka nisur karrierën e saj si modele që në moshë të vogël, e cila kishte pasion fotografinë.

Pasi krijoi një trup perfekt në palestër, ajo hapi profilet e saj në rrjetet sociale ku ndau rrugëtimin me të gjithë.

Josefine u vu re nga agjencitë e modelimit të cilët ishin të mahnitur nga pamja e saj. Ajo e shfrytëzoi rastin duke punuar me disa nga këto kompani, duke e lejuar atë të ndërtonte një reputacion në industrinë e modelimit.

Pas viteve të përkushtimit, Josefine arriti një status të një modeleje fitnesi e njohur edhe ndërkombëtarisht. Me fizikun e saj të mahnitshëm dhe përkushtimin në stilin e jetës, ajo është e sigurt që do të frymëzojë fansat e saj për vitet që vijnë.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga