LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Qytetarët në sulm ndaj Metës dhe Fahri Balliut/ Kushëriri doganier shan me “libër shtëpie” komentuesit

19 Tetor 2020, 16:47, Politikë CNA
Qytetarët në sulm ndaj Metës dhe Fahri Balliut/ Kushëriri

Presidenti Ilir Meta publikoi ditën e sotme një foto me mikun e tij më të ngushtë Fahri Balliun, por u vu re se kjo shkaktioi një lumë komentesh negative.

Qytetarët kritikuan ashpër presidentin dhe Balliun, ndërsa disa prej tyre nuk u përmbajtën as me fjalorin banal e të vrazhdë.

Mirëpo në mbrojtje të Fahri Balliut ka dalë kushëriri i tij Irfan Balliu, i cili është doganier i të gjitha qeverive.

Ai nuk është përmbajtur aspak në fjalor dhe ka sharë komentuesit, duke mos respektuar asnjë kod etike.

?Kush shan çfarë i përmban pragu?, shkruan ai, ndërsa një qytetar nuk është kursyer dhe e ka ironizuar për mbrojtjen.

?Nuk po e shan kush këtë Feerriun tat, or ti. Ai ka lindur i sharë, a nuk ia sheh fytyrën, a? Kur i thonë pis, qyl e bythë lëpires nuk është sharje, por është njësoj sikur e ke thirrë me emër. Binjak nga tarbjetet me atë mikun që ka pranë, po nuk ka gjë në dorë, shyqyr Zotit?, i shkruan komentuesi dhe kushëriri i Balliut duket se është irrituar edhe më tepër.

?Po ti si e ke punën që ha m*t?, i përgjigjet Irfan Balliu ashpër, duke bërë kështu avokatinë e mikut të Metës./ CNA.al

Meta publikon foto me Fahri Balliun/ Qytetarët e ?masakrojnë? me komente: Miza ka gjetur m*tin

Lajmet e fundit nga