LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“As pampersat s’të bëjnë derman”/ Vijon përplasja e ashpër mes presidencës dhe Ramës

19 Tetor 2020, 13:31, Politikë CNA

Vijon përplasja në distancë mes presidencës dhe kryeministrit.

Zëdhënësi i presidentit, Tedi Blushi i ka kthyer përgjigje kryeministrit Rama teksa i ka kërkuar mos flasë më për Kushtetutën. Ai i bën thirrje Ramës të thellohet dhe të reflektojë urgjent.

?Buburrec Trendi, mos fol më për Kushtetutën, që e ke përdhosur si bandit nga viti 2008 e deri tani. Përndryshe, as pampersat s?të bëjnë derman! THELLOHU E REFLEKTO URGJENT!?, shkruan Blushi./CNA.al

Lajmet e fundit nga