LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Meta publikon foto me Fahri Balliun/ Qytetarët e “masakrojnë” me komente: Miza ka gjetur m*tin

19 Tetor 2020, 15:22, Politikë CNA

Presidenti Ilir Meta ka publikuar një foto me mikun e tij të ngushtë Fahri Balliu, të cilin e kemi parë shpeshherë në pozicionin e këshilltarit ?vullnetar? të presidentit.

Meta e quan Fahri Balliun një qytetarë të përgjegjshëm që mban maskë, ndërsa i këshillon qytetarët që të bëhen si ai.

?Republika ka qytetarë të përgjegjshëm si Fahri Balliu! Kujdesuni për shëndetin tuaj në këto kohë të vështira!?, shkruan Kreu i Shtetit, në rrjetet sociale, por kaq ka mjaftuar që qytetarët t?i vërsulen në komente.

?Bobo me Fahri Balliun paske ngel o President?, i thotë një komentues, ndërsa një tjetër deklaron: ?Bo bo ky Fahri Balliu është një figurë e djegur me këtë, ky prish punë dhe PD se nuk e do kush afër me këtë lëpirës tepsie?.

Ndërkohë, një tjetër ka bërë një krahasim banal, pasi thotë se ?miza ka gjetur m*tin?./ CNA.al

Lajmet e fundit nga