LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Kalon si pasha në Morinë dhe nuk karantinohet/ Berisha: Baton Sanishiqi sjell postën e padronit

3 Maj 2020, 11:08, Politikë CNA

Ish kryeministri Sali Berisha ka publikuar mesazhin e qytetarit dixhital, i cili thotë se gazetari Baton Haxhiu sapo ka hyrë në Shqipëri në piken kufitare në Morinë dhe nuk është karantinuar.

Sipas mesazhit të qytetarit, Baton Haxhiu ?kalon si pasha dhe me makinë si pasha me nderime nga punojsit që i mori në telefon dikush nga lart që të dilte se nuk po e lejonin të kalonte?.

?Për Baton Sanishiqin nuk ka karantinë, sjell postën e padronit tek Zografi Bis?, shkruan Berisha bashkëngjitur mesazhit të qytetarit./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga