LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Foto/ Meta dhe Berisha duke bërë selfie

2 Maj 2020, 17:59, Politikë CNA

Ish kryeministri Sali Berisha dhe presidenti Ilir Meta, dikur aleatë në bashkëqeverisjen e vendit nga viti 2009-2013, kanë zhvilluar një takim tejet miqësor pasditen e sotme.

Sipas një fotoje që qarkullon në media, dy politikanët e lartë të shtetit kanë drekuar sëbashku këtë pasdite.

Megjithëse nuk bëhen me dije detajet e drekës midis, tyre, duket se Meta dhe Berisha e kanë shijuar në maksimum, pasi kanë gjetur rastin të shkrepin dhe një selfie për ta patur si kujtim.

Nuk dihet se çfarë po kurdisin dy ish-aleatët, por aq ajo mund të mendohet është se mesiguri pas përfundmit të pandemisë së Covid-19, priten zhvillime të reja në sferën politike në vendin tonë./CNA.al

Lajmet e fundit nga