LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Publikohet lista me 47 emra/ Kush janë drejtorët dhe zv.drejtorët e Policisë që do të kalojnë në ‘sitën’ e Vettingut

4 Nëntor 2019, 12:22, Vetingu CNA

Publikohet lista me 47 emrat e drejtuesve të Policisë të Shtetit të cilët do t?i nënshtrohen Vettingut.

Komisioni i Jashtëm i vlerësimit ka publikuar emrat që do të jenë pjesë e kontrollit të pasurisë dhe pastërtisë së figurës.

Më poshtë renditen emrat e punonjësve të Policisë së Shtetit që do t’i nënshtrohen vlerësimit kalimtar dhe periodik, në shortin e dytë:

Lajmet e fundit nga