LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Terror në Vlorë/ Breshëri armësh në një lokal

10 Maj 2019, 09:09, Aktualitet CNA

Të shtëna me armë zjarri kanë ndodhur vetëm pak minuta më parë në një lokal në Vlorë, në zonën e Lungomares.

Sipas informacioneve paraprake, dyshohet se nga të shtënat me armë ka mbetur i plagosur një person, identiteti i të cilit ende nuk dihet.

Mësohet se janë dëgjuar katër të shtëna me arme zjarri, ndërsa autorët janë larguar me shpejtësi nga vendi i ngjarjes.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes, dhe po heton për zbardhjen e plotë të saj dhe kapjen e autorëve./CNA.al

Lajmet e fundit nga