LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Shqiptari gjendet i pajetë në liqenin e Gjenevës/ Prind i dy fëmijëve

10 Maj 2019, 09:14, Aktualitet CNA

Një shqiptar është gjetur i pajetë në liqenin e Gjenevës. Ngjarja ka ndodhur ditën e djeshme dhe sipas mediave italiane bëhet fjalë për Nuhi Memishi. 40 vjeç nga Presheva.

Ngjarja ka ndodhur ditën e hënë në mbrëmje, por trupi i tij është gjetur të nesërmen në pasdite.

 

Nuk dihen ende detaje të tjera pasi autoritetet janë duke punuar për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Mësohet se Nuhiu ishte i ati i dy fëmijëve, një vajzë 10 vjeç dhe një djalë 1 vjeç.

Lajmet e fundit nga