LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Blero fton ish-gruan në dasmë, ajo i kthen përgjigjen e zgjuar

1 Tetor 2018, 11:25, Lifestyle CNA

Ndarja e këngëtarit Blero Muharremi nga bashkëshortja e tij Teuta Krasniqi bëri shumë bujë në media.

Lidhja e tij vetëm pak kohë më pas me modelen bukuroshe Afrona u bëri që të përflitej edhe më gjatë.

Mirëpo javën e kaluar Blero e ftoi publikisht në dasmë ish-gruan e tij gjatë një emisioni.

Ndërsa ditën e sotme Teuta është pyetur nga “Mirage” nëse do e pranojë ftesën e Bleros për të shkuar në dasmë, por aktorja është përgjigjur se në kanagjej do shkonte me gjithë qejf, por në dasmë do ishte e çuditshme.

Ajo tha:

Nëse Afrona bën kanagjegj me qejf shkoj sepse kam mendim shumë të mirë për Afronën, ndërsa në dasmë do të ishte pak e çuditshme, kështu që do të merrem vesh me Afronën dhe nëse ajo bën kanagjegj do të jem aty. Ndërsa dasma mendoj se është për miq dhe familjarë dhe që unë të shkoja nuk besoj se do të ishte gjë e këndshme për asnjë. E rëndësishme është që Tara (vajza e Bleros dhe Teutës) do të jetë në dasëm dhe me siguri do të jetë shumë e lumtur sepse ka raporte shumë të mira me Afronën.?

Lajmet e fundit nga