LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Tayna thumbon koleget dhe i vë vetes emrin e çuditshëm

1 Tetor 2018, 10:10, Lifestyle CNA

Tayna është reperja më e përfolur e momentit në vendin tonë dhe mesa duket ka ndërmend të vazhdojë të jetë. Ajo sapo ka publikuar këngën e saj më të re ?Doruntina? që po rezulton mjaft e suksesshme.

E njohur për diss-et e saj nga kolegëve femra e meshkuj Tayna tashmë ka një njoftim të ri për konkurentet e saj në muzikë që e quajnë ?mami?.

Në postimin e fundit në Instagram reperja shkruan: ?Mami u bë bajat, po e përdorin të gjithë,prej këtij momenti më thirr njerkë? Sepse unë të marr karrierën dhe burrin? Cili është hapi i radhës mami?

Tayna më herët ka pasur një konflikt me Fifin, e cila i tha se nuk mund ta quante veten mbret e as mbretëreshë e muzikës hip-hop sepse të tjerë janë para saj. Gjithashtu është përfolur se edhe me reperen Rina kanë shkëmbyer diss-e.

Lajmet e fundit nga