LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Dasmat nuk paskan fund! Këngëtari shqiptar qenka martuar dhe ne nuk dinim gjë

1 Tetor 2018, 08:25, Lifestyle CNA

Kjo fundjavë, paska qënë e dedikuar vetëm kurorëzimit të dashurisë.

 

Artisti i talentuar Kristi Karkanaqe i kanë dhënë fund beqarisë pasditen e së shtunës. Ai ka thënë ?Po? mbi taracën e bashkisë së Tiranës dhe kurorëzoi në martesë dashurinë e tij me Adën.

I veshur me kostum serioz, këngëtari pozonte pa kapelen e tij karakteristike, ndëkohë që nusja kishte zgjedhur një fustan të bardhë të fryrë. Kristi ka ndarë një foto nga ceremonia e dasmës në rrjetet sociale, ku ishin pjesë edhe dy ndër miqtë e tij më të mirë, Lindi Islami dhe Venera Lumani. Ata u njohën gjatë edicionit të dytë të spektaklit ?C?est la vie?, ku u shpallën edhe fitues.

Edhe këtë ditë, ai nuk hoqi dorë nga muzika dhe performoi për të gjithë të ftuarit nga taraca e Bashkisë së Tiranës, qytetit ku performon thuajse çdo ditë në rrugë.

Lajmet e fundit nga