LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ajo e quajti gay dhe e la, milioneri surprizon modelen shqiptare

1 Tetor 2018, 10:53, Lifestyle CNA

Sasha Sobhani është milioneri iranian i njohur për publikun shqiptar pas lidhjes me këngëtaren dhe modelen Morena Taraku.

Lidhja e tyre qe e shpejtë dhe e shkurtër, por çifti i kushtuan njëri-tjetrit disa tatuazhe kuptimplota.

Ndarja e tyre e bujshme u shoqërua me sharje dhe ofendime në rrejtët sociale, por me sa duket kjo ka qenë thjesht një krizë në jetën e çiftit.

U përfol se ta janë kthyer së bashku pasi milioneri ka postuar në Instagram se do të vizitojë Kosovën dhe e vetmja gjë që e sjell prej kaq larg është Morena.

Lajmet e fundit nga