LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Sa shumë qenka rritur Mia, shihni sa ka ndryshuar vajza e Rudina Magjistarit

1 Tetor 2018, 10:40, Lifestyle CNA

Tre vite më parë moderatorja shumë e dashur për publikun e që drejton një nga emisionet më të ndjekura, Rudina Magjistari u bë nënë për herë të parë. Për 3 vite rresht, moderatorja preferoi ta ruajë privatësinë e vajzës duke mos publikuar foto ku t’i tregonte portretin.

Megjithatë kohët e fundit Rudina e ka thyer këtë rregull dhe Mias nuk ja fsheh më fytyrën. Në foton e fundit të publikuar në Instagram moderatorja dhe vogëlushja shfaqen të kapura përdore, të veshura thuajse njësoj teksa qeshin me njëra-tjetrën.

Mia shihet të jetë rritur shumë dhe duket një zonjushë e vërtet, me flokë kaçurrela dhe e veshur plot stil. “Vetem te jetosh nuk eshte mjaftueshem… duhet te kesh diell, liri dhe nje lule te vogel”, shkruan Rudina.

Lajmet e fundit nga