LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

CNA.al: Sot në mbrëmje detaje të reja për skandalin Salianji-GD

16 Shkurt 2018, 18:01, Aktualitet CNA

CNA (CityNews Albania), pas publikimit të video-skandalit në të cilin përfshihet deputeti i Lulzim Bashës, Ervin Salianji, që komunikon me një gjuhë erotike, banale e perverse me G.D, do të sjellë të tjera fakte për publikun.

Të mërkurën CNA.al paralajmëroi se po i jep afat aktorëve të video-skandalit dhe kreut të PD-së, Lulzim Basha, që të reagojnë dhe të mbajnë qëndrim para publikut, por me sa duket deri më sot, po tentojnë ta kalojnë gjithçka me heshtje.

Ashtu siç kishim paralajmëruar se do të sjellim për publikun detaje të tjera lidhur me këtë video-skandal, sot në mbrëmje CNA.al do të sjellë një tjera detaje dhe fakte të pakundërshtueshme, para dhe pas publikimit të video-skandalit. /CNA.al

Ekskluzive-Video e deputetit në bisedën perverse/Shk……, pleh.., q..

Fotot dhe teksti i plotë i bisedës së deputetit/ …vetëm më dërrmove

Lajmet e fundit nga