LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Shtypi i ditës, 17 shkurt 2018

17 Shkurt 2018, 07:22, Aktualitet CNA
Shtypi i ditës, 17 shkurt 2018

Këto janë disa prej titujve kryesorë të shtypit për ditën e sotme, 17 shkurt 2018.

Gazeta ?Telegraf? hapet me titullin ?Rrezikohet pakti i detit Tiranë-Athinë?, ndërsa më tej shkruan ?Ja si të bashkoheni më familjarët në Itali?.

?Gazeta Shqiptare? hapet me titullin ?Kompensimi I ish-pronarëve, qeveria jep 13.6 miliardë dollar? dhe më tej vijon me një tjetër titull ?SHBA I ndaloi hyrjen, Adreatik Llalla flet për mediat amerikane: Lu keqinformoi DASH?.

E përditshmja ?Koha Jonë? hapet me titullin ?Arrestimet po vijnë? dhe më tej shkruan ?Thaçi dekoron Ramën për kontributin në shpalljen e Pavarësisë së Kosovës?. /CNA.al

Lajmet e fundit nga