LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Video-skandali në Parlament/ Salianji refuzon përballjen me CNA.al

16 Shkurt 2018, 21:34, Aktualitet CNA

CNA (CityNews Albania) publikoi disa ditë më parë një video-skandal në të cilin përfshihej deputeti i Lulzim Bashës, Ervin Salianji, i cili komunikonte me një gjuhë banale, erotike e perverse me GD-në.

Për këtë editori i CNA.al, ishte i ftuar në emisionin “Java” në RTSH, ku foli lidhur me video-skandalin e publikuar dhe nxori fakte të reja, përfshi edhe atë të ndryshimit të BBM-it nga GD. Por stafi i emisionit “Java”, kishte ftuar për të thënë fjalën e tij edhe deputeti Ervin Salianji, i cili nuk kishte pranuar të shkonte dhe të përballej me të vërtetat, por si duket ai ka zgjedhur ta kalojë atë në heshtje.

CNA.al, ka deklaruar publikisht se ka të dhëna dhe fakte të tjera nga ky video-skandal, por që po heziton që t’i nxjerrë për shkak se u ka dhënë së pari kohë aktorëve të videos që të veprojnë dhe së dyti sepse nuk dëshiron që të krijojë probleme në familjet e tyre, të cilat mund të preken pa dashur nga ky video-skandal. /CNA.al

Lajmet e fundit nga