LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kush do t’i bashkohet çadrës të hënën /Kreu i PD: Shtetit harbut i numërohen orët!

1 Prill 2017, 17:19, Aktualitet CNA

Kryetari i degës së Partisë Demokratike në Lushnje, Myslim Murrizi, ka njoftuar se do t?i bashkohet çadrës së protestës mbrëmjen e të hënës, ku do të qëndorjë aty deri mëngjesin e të martës bashkë me demokratët e lushnjës.

Murrizi deklaron se do i bashkohen çadrës për zgjedhje të lira kundër qeverisë së drogës.

?Ftoj DEMOKRATET Lushnjare dhe çdo opozitar te ketij rrethi qe diten e hene date 3 prill 2017, ora 21:00 deri te marten ora 9:00 te jemi bashke tek ÇADRA e qendreses QYTETARE. Per zgjedhje te lira, dhe kundra qeverise se droges. Kurajo jone rrezon çdo kryeminister arrogant. Shtetit harbut i numerohen oret e fundit. Kete nate kjo çader eshte shtepia e LUSHNJAREVE demokrat e opozitare?, shkruan Murrizi./CityNews

Lajmet e fundit nga