LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Alarmi/“Pilula e përdhunimit” rrezik për vajzat

1 Prill 2017, 16:37, Aktualitet CNA

Një 22 vjeçare në Greqi kishte dalë me shokët në një clun nate por kurrë nuk e kishte imagjinuar se çfarë do ti ndodhte. Ajo u përdhunua në atë club dhe gjithçka u arrit nga një pipulë.

Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e së mërkurës ku studentja 22-vjeçare nga Shqipëria kishte dalë me shokët e saj edhe ata shqiptar për të pirë në një lokal, ndërkohë që njëri prej tyre i kishte hedhur lëndë droguese në pije duke e përdhunuar më pas në një hotel pranë zonës ?Gazi? në Athinë.

Pasi 30-vjeçari shqiptar i kishte hedhur lëndën droguese në pije, vajza nuk është ndjerë mirë dhe ka kërkuar që të largohet për në shtëpi, por ai është treguar i gatshëm për të ndimuar. Ndërkohë që të tjerët mendonin se ai po e çonte vajzën në shtëpi, ata janë ndalur në një hotel ku ka ndodhur edhe përdhunimi.

Lënda e përdorur nga 30-vjeçari shqiptar gjendet thuajse në të gjitha dyqanet e seksit dhe thërritet ndryshe edhe si ?pilula e përdhunimin? pasi shitet edhe si afrodiziak.

Lajmet e fundit nga