LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Gëzuar 1 Prillin, ditën e shenjtë të jetës tënde!

1 Prill 2017, 16:10, Aktualitet CNA

Ish-kryeministri Sali Berisha i ka uruar 1 Prillin kryeministrit Edi Rama.

Berisha shkruan se kjo është dita e shenjtë e jetës së Ramës.

Ndërsa e ka shoqëruar urimin e tij me një foto qesharake dhe ironike të kryeministrit.

?Gezuar 1 Prillin, diten e shenjte te jetes tende! Sb?, shkruan Berisha./CityNews

Lajmet e fundit nga