LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Njihuni me dy djemtë e deputetit shkodran/Punojnë si kamarierë (Foto)

1 Prill 2017, 17:05, Aktualitet CNA

Deputeti i parlamentit shqiptar, Nard Ndoka, ka takuar dy djemtë e tij që ndodhen jashtë shtetit. Ka qenë vetë deputeti Ndoka që ka postuar në rrjetet sociale një foto me dy djemtë e tij.

Vetëm para pak kohësh, ai njoftoi se dy djemtë e tij janë zhvendosur në Maltë për të punuar.

Dy djemtë e tij punojnë si kamarierë. Ndoka ka thënë se ai nuk preferonte që ata të rriteshin si parazitë. Ata që kur kanë qenë më të vegjël kanë punuar.

Nardi ka përfituar nga udhëtimi i tij politik në Maltë ku u mbajt Kongresi i Partive Popullore për të takuar dhe dy djemtë e tij./CityNews

Lajmet e fundit nga