LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Mos më shiko gruan"!/Arsyet e sherrit fatal mes kushërinjve

1 Prill 2017, 16:40, Aktualitet CNA

Janë zbuluar arsyet e sherrit banal mes dy kushërinjve në Peshkopi, që rezultoi fatal për një 43-vjeçar. Ngjarja ka ndodhur tri ditë më parë ku shtetasi H. Tusha u konfliktua me të afërmin e tij, Agron Tusha.

Ky i fundit para tri ditësh, është konfliktuar me H. Tushën duke i kërkuar që të mos ia shikonte më me sy bashkëshorten.

Ai e ka sulmua me sende të forta kushëririn e tin duke e plagosur rëndë. ?Mos ma shiko më gruan?, i bërtiste Agron Tusha kushëririt teksa e godiste.

H. Tusha ka qënë në gjendje të rnëdë prej tri ditësh në spital dhe ka ndërruar jetë ditën e sotme. Ndërkohë, Policia ka arrestuar Agron Tushën 43 vjeç për ngjarjen./CityNews

Lajmet e fundit nga