LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Wow/ Kanye West i nxjerr të palarat Jay Z: Çfarë vëllai je ti kur…..

21 Tetor 2016, 14:40, Lifestyle CNA

Kanye West prej 16 vitesh Jay Z vëllain e tij por prej kohësh nuk kemi aprë asnjë bashkëpunim mes tyre. West ka folur në koncertin e tij për problemet që ka vëllazëria e tyre e që shkak mendohet te jetë Beyonce.

Pas traumës së Kim, Jay as që ka shkuar të vizitojë njëherë West. Kanye thotë më tej:? Mos më telefono pas grabitjes  të më pyesësh se si ndihem. Dëshiron të dish si ndihem unë? Eja dhe më shiko në shtëpi?

Lajmet e fundit nga