LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Arrestohen 4 doganierë shqiptarë/ Pjesë e një bande grabitësish në Greqi

2 Korrik 2016, 13:51, Aktualitet CNA

Autoritetet greke thonë se katër të arrestuarve iu gjet një kamion i ngarkuar me sende të vjedhura, të cilat ishin grabitur në Athinë prej anëtarëve të tjerë të bandës.

Në kamionin që ata u arrestuan u gjetën sende elektrike të vjedhura, një traktor si dhe një motor skafi, shkruan TCH.

Dy anëtarë të tjerë të bandës mundën të largohen dhe janë shpallur në kërkim.

Lajmet e fundit nga