LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ekskluzive/ Grabitet dyqani i Kombëtares në “Fan Zone”

2 Korrik 2016, 12:22, Aktualitet CNA

Nje grabitje spektakolare duke kapur dy polici në gjymë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Fan Zonen e ngritur nga Bashkia e Tiranës në sheshin “Nëne Tereza”.

Burime zyrtare nga Federata Shqiptare e Futbollit i thane citynews se dyqani zyrtar i Kombetares te Shqiperise eshte grabitur nje nate me pare.

Te njejtat burime theksuan se per vjedhjen eshte bere denoncim ne policine e kryqytetit. Mësohet se në dyqanin e Kombëtares në ?Fan Zone? janë vjedhur reth 120 bluza te Kombëtares me vlerë 10 milionë lekë.

Vjedhja duket të kete ndodhur nën hundën e dy policive të cilat kanë qenë në gjumë.

Fan zone ka forca te shtuara te pklicise bashkiake dhe asaj te rendit. Por cunat e Sajmirit dhe Erionit jane kapur ne befasi nga hajdutet duke i lene si “presh” ne gjume ose jo./citynews

Lajmet e fundit nga