LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Një nga trendet që po "çmend" vajzat/ Rikthehet “fiksimi” i viteve 2000

19 Qershor 2022, 13:27, Trending CNA
Një nga trendet që po "çmend" vajzat/ Rikthehet
Foto ilustruese

Rosalía Vila Tobella, 28-vjeçarja nga Sant Cugat del Vallès, Spanjë, sjell sërish në trend një nga tendencat më të nxehta të vitit 2000, të aksesorëve apo gurëve në dhëmbë. 

Përpara Rosalía-s, të famshëm të tjerë si Katy Perry, Hailey Bieber dhe Adwoa Aboah u përpoqën të sillnin trendin, por kjo tendencë u bë më e njohur verën e këtij viti.

Së fundi ky trend po qarkullon kudo në rrjetet sociale. Prandaj, nëse po pyesni se si t'i vendosni gurët e çmuar apo disa nga modelet më të bukura mund të shihni fotot e mëposhtme./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga