LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Tirana zbulon stadiumin, ja ku luhet sfida ndaj Skënderbeut

12 Shtator 2023, 19:45, Sport CNA

Tirana rikthehet të luajë ndeshjet në shtëpi. Bardheblutë kanë bërë të ditur, se sfida e radhës ndaj Skënderbeut, do të luhet në stadiumin “Selman Stërmasi”.

Kryeqytetasit, nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale, shkruajnë se kanë dalë në shitje biletat për këtë përballje.

Sfida mes Tiranës dhe Skënderbeut, e vlefshme për javën e tretë të kampionatit, do të luhet ditën e enjte në orën 15:00.

Lajmet e fundit nga