LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Verratti me skuadër të re: Jam shumë i lumtur

12 Shtator 2023, 15:08, Sport CNA

Marco Verratti ndodhet tashmë në Doha, Katar, ku në orët në vijim do t’i nënshtrohet ekzaminimeve mjekësore me Al Arabin përpara se të firmosë kontratën me klubin arab.

Mesfushori italian ka bërë tashmë disa deklarata për mediet në lidhje me këtë transferim.

“Jam shumë i lumtur dhe mezi pres të fillojë këtë sezon. Shpresoj të kemi një sezon të mirë, kam shumë dëshirë të filloj të luaj. Mezi pres të zbuloj gjithçka për këtë realitet i ri, nga stadiumi te tifozët e deri te klubi, shokët e skuadrës dhe trajnerët”,-deklaroi Verratti.

Lajmet e fundit nga