LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

FOTO/ Lionel Messi feston 35-vjetorin, sa shumë kampionë në Ibiza

25 Qershor 2022, 10:47, Sport CNA

Një nga futbollistët më të mëdhenj të historisë së futbollit dhe 7 herë fituesi i Topit të Artë, Lionel Messi festoi dje ditëlindjen e tij të 35–të, në një ceremoni të organizuar në brigjet spanjolle të Ibizas.

Kampionë të shumtë të futbollit, vetëm apo me partneret e tyre, kishin fluturuar drejt Ibizas për t’iu bashkuar Messit në festën e tij, teksa spikasnin Luis Suarez e Lautaro Martinez me bashkëshortet e tyre, Cesc Fabregas, apo edhe argjentinasit Di Maria, Tucu Correia, Rodrigo De Paul, etj.

FOTO/ Lionel Messi feston 35-vjetorin, sa shumë kampionë në Ibiza

FOTO/ Lionel Messi feston 35-vjetorin, sa shumë kampionë në Ibiza

 

FOTO/ Lionel Messi feston 35-vjetorin, sa shumë kampionë në Ibiza

Lajmet e fundit nga