LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E pazakontë/ Festimi më i çuditshëm në Champions, lojtari nxjerr tullumbacen nga çorapet dhe e fryn (VIDEO)

2 Nëntor 2022, 20:16, Sport CNA
E pazakontë/ Festimi më i çuditshëm në Champions,
Futbollisti Nukunku duke festuar

Festimi më i pazakontë i një goli në Champions League ka ardhur në mbrëmjen e sotme. Leipzig po arrin të fitojë ndaj Shakhtarit me shifrat 0-4.

Goli i parë do të realizohej nga Christopher Nkunku. Menjëherë pasi shënoi, sulmuesi nxori tullumbacen nga çorapet dhe nisi ta frynte.

 

 

Lajmet e fundit nga