LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Alban Hoxha i nënshtrohet operacionit, Partizani me njoftim: Ja gjendja e lojtarit

22 Nëntor 2023, 14:02, Sport CNA

Portieri i Partizanit, Alban Hoxha, ka kaluar me sukses operacionin ku i është nënshtruar një ndërhyrje të hemorroideve. Lajmi është bërë i ditur nga vetë klubi i kuq.

Postimi i plotë:

Alban Hoxha kalon me sukses operacionin. Kapiteni i kuq i është nënshtruar sot një ndërhyrje të hemorroideve dhe aktualisht po trajtohet në ambjentet e “Spitalit Amerikan”. Gjendja shëndetësore e Hoxhës paraqitet optimale dhe po monitorohet nën kujdesin edhe të stafit mjekësor të Partizanit.

Lajmet e fundit nga