Sondazh/ Si i vlerësoni pushimet në Shqipëri?

21 Korrik 2022, 21:55, Sociale CNA

Sondazh/ Si i vlerësoni pushimet në Shqipëri?

Çdo vit, gjatë sezonit turistik ka vlerësime të ndryshme për pushimet në Shqipëri.

Të shumtë janë ata që ankohen për pjesën e çmimeve të larta përgjatë gjithë bregdetit, duke nisur nga Shëngjini, Durrësi, e deri në Vlorë dhe Sarandë dhe më tepër preferojnë të kalojnë pushimet jashtë shtetit sesa në Shqipëri.

Ka nga ata që mendojnë se çmimet gjatë sezonit turistik janë normale.

CNA.al ka hapur një sondazh, ku qytetarët të shprehin mendimin e tyre dhe të japin vlerësimet për pushimet në vendin tonë./CNA.al

Poll

Lajmet e fundit nga