LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Reshje shiu dhe shtrëngata/ Moti për ditën e sotme

21 Mars 2023, 07:18, Sociale CNA
Reshje shiu dhe shtrëngata/ Moti për ditën e sotme
Foto ilustruese

Ditën e sotme moti parashikohet me vranësira dhe reshje shiu të herëpashershme me intensitet të ulët dhe mesatar në formën e shtrëngatave.

Sipas SHMU, gjithashtu për këtë ditë pritet një rënie e ndjeshme e temperaturave në vlerat e mesditës, por ato (temperaturat e mesditës) do të rriten përsëri në ditët në vijim.

Temperaturat maksimale do të arrijnë deri në 18 gradë, ndërsa ato minimalet do të jenë 6 gradë celsius./ CNA.al

Reshje shiu dhe shtrëngata/ Moti për ditën e sotme

Lajmet e fundit nga