LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Mbrëmje magjike në Tiranë/ Qielli shndërrin nga spektakli me drone te Liqeni Artificial

14 Mars 2023, 20:17, Sociale CNA

Mbrëmje magjike në Tiranë/ Qielli shndërrin nga spektakli me

Një spektakël me drone është organizuar mbrëmjen e sotme te Liqeni Artificial i Tiranës.

500 drone janë ngritur për festimet e Ditës së Verës, duke krijuar imazhe të ndryshme në qiell dhe duke krijuar një atmosferë të jashtëzakonshme.

Qindra-mijëra qytetarë kanë zbarkuar në Parkun e Liqenit për të shijuar këtë mbrëmje magjike.

Ky shoë me drone ishte një ndër 100 aktivitetet e organizuara gjatë dy ditëve në kryeqytet në 10 vende të ndryshme.

Aktivitet tjera kanë qenë me karaktere sportive, argëtuese për të gjitha moshat, si dhe dy koncerte madhështore./ CNA.al

Lajmet e fundit nga