LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

PS i “tërheq veshin” Celibashit: Kërkoju falje qytetarëve

14 Maj 2023, 14:15, Politikë CNA

PS i “tërheq veshin” Celibashit: Kërkoju falje

Ministrja për Rininë dhe Fëmijët, Bora Muzhaqi, ka reaguar në lidhje me problematikat me pajisjet e identifikimit në qendrat e votimit.

Muzhaqi është shprehur se KQZ duhet t'u kërkojë falje qytetarëve që u larguan pa votuar për shkak të pajisjeve.

Lajmet e fundit nga