LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Pas votimit, Berisha publikon foton me familjen 

14 Maj 2023, 13:01, Politikë CNA

Pas votimit, Berisha publikon foton me familjen 

Ish-kryeministri dhe drejtuesi i koalicionit "Bashkë Fitojmë", Sali Berisha, votoi disa orë më parë, i shoqëruar nga familjarë të tij.

Pas votimit, Berisha ka publikuar një foto me familjen, ku fton të gjithë të bëhen pjesën e votimeve.

“Pas votimit një kafe me familjen! Ju ftoj të gjithëve të merrni pjesë në këto votime!”, shkruan Berisha./ CNA.al

Lajmet e fundit nga