LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Problematikat, lemzë e vogël e mëngjesit”/ Veliaj: Të prevalojë e drejta e qytetarëve për të votuar

14 Maj 2023, 11:43, Politikë CNA
“Problematikat, lemzë e vogël e mëngjesit”/ Veliaj:
Foto ilustruese

Kryebashkiaku aktual i Tiranës, Erion Veliaj, ka votuar te Parku Olimpik, i shoqëruar nga bashkëshortja e tij.

Problemet teknologjike gjatë ditës së sotme, Veliaj i cilësoi “lemzë e vogël e mëngjesit” dhe sipas tij rëndësi ka të dëgjohen qytetarët.

“Kemi pasur disa avari, por nuk do të thoja se janë dramatike. Të prevalojë e drejta e qytetarëve për të votuar”, u shpreh Erion Veliaj.

Veliaj u uroi suksese të gjithë kundërshtarëve të tij politikë në garën për Tiranën./ CNA.al

Lajmet e fundit nga