LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Primaret/ Shtohen kandidatët për Bashkinë e Tiranës

4 Nëntor 2022, 10:28, Politikë CNA

Primaret/ Shtohen kandidatët për Bashkinë e Tiranës

Në orën 11.15, avokatja Adriana Kalaja do të prezantojë kandidaturën për primare për Bashkinë e Tiranës.

Ndërkohë në garë janë Belind Këlliçi, Gert Bogdani apo ndryshe kandidati i inceneratorëve, dhe mjeku Ilir Alimehmeti.

Demokratët do të zgjedhin mes tyre kandidatin për të garuar përballë Erion Veliajt të PS-së./CNA.al

Lajmet e fundit nga