LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Primaret në Librazhd/ Kë shpallën fitues demokratët?

4 Dhjetor 2022, 21:08, Politikë CNA
Primaret në Librazhd/ Kë shpallën fitues demokratët?
Foto ilustruese

Në Librazhd demokratët me 309 votua kanë shpallur Shefki Çotën si fitues të primareve.

Në Bashkinë e Librazhdit, Shaqir Kuka ka marrë 55 vota, Ndriçim Lila ka fituar 45 vota, Mereme Zeneli ka marrë 59 vota, Agron Mekshi 23 vota dhe Arjanit Leka 149 vota.

Ndërkohë në këtë bashki 2 vota u raportuan të pavlefshme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga