LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Primaret në Mirditë/ Balotazh ndërmjet dy kandidatëve

4 Dhjetor 2022, 20:41, Politikë CNA

Primaret në Mirditë/ Balotazh ndërmjet dy kandidatëve

Ka përfunduar procesi i numërimit të votave për primaret e Partisë Demokratike edhe në Mirditë, ku kanë votuar 817 persona.

Mësohet se kanë shkuar në balotazh kandidatët Albert Mlyshi dhe Aleksandër Lalaj.

Në primaret e Mirditës kandidonin Aleksandër Lalaj, Albert Mlyshi, Artur Lazri, Gjon Ndoj, Martin Biba, Saimir Kola./ CNA.al

Lajmet e fundit nga