LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Mbyllet numërimi/ Shehu publikon emrat e fituesve në disa qarqe

4 Dhjetor 2022, 20:46, Politikë CNA
Mbyllet numërimi/ Shehu publikon emrat e fituesve në disa qarqe
Deputeti demokrat, Tritan Shehu

Deputeti demokrat, Tritan Shehu, ka publikuar emrat e fituesve në disa qarqe.

Shehu ka bërë me dije se, kandidat i zgjedhur në Gjirokastër është Dorian Lani, në Libohovë, Adil Xhelili, në Përmet, Edmond Komino, në Tepelenë, Baftjar Imeri, në Memaliaj, Albert Malaj dhe në Këlcyrë, Arjan Kasaj.

Statusi i plotë i Tritan Shehut:

Te dashur miq!

Desheroj te falenderoj deget e PD te Qarkut te Gjirokastres per organizimin e perfundimin e Primareve ne ate qark.

Falenderoj gjithashtu te gjithe pjesemaresit ne keto Primare, qe me voten e tyre percaktuan kandidatet e PD per kryetar te atyre Bashkive.

Falenderoj tashme kandidatet e percaktuar per zgjedhjet e 14 Majit duke u uruar vetem fitore.

Falenderoj dhe te gjithe kandidatet e tjere, duke i vleresuar thellesisht e qene i bindur ne kontributin e tyre te cmuar ne periudhen qe vjen.

Kandidatet e zgjedhur jane:

Gjirokaster: Dorian Lani

Libohove: Adil Xhelili

Permet: Edmond Komino

Tepelene: Baftjar Imeri

Memaliaj Albert Malaj

Kelcyre: Arjan Kasaj./ CNA.al

Urimet me te mira!

Fitore!

Lajmet e fundit nga