LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Meta si gangster, ngre zërin/ Thërret Ramën për përplasje fizike?

26 Tetor 2022, 12:27, Politikë CNA

Meta si gangster, ngre zërin/ Thërret Ramën për

Ilir Meta në nerva e sipër i është drejtuar kryeministrit Edi Rama duke e quajtur lepurush.

Toni i tij ka qenë agresiv duke thënë takohemi ku të duash, një fjalor rruge ky kur gjërat dhe situatat zgjidhen me grushta e me përplasje fizike.

“Edi Rama o lepurush. Kur të kesh kohë vij unë, takohemi kur të duash me gjithë ata që janë përgjuar”, është shprehur Meta me tone të larta, duke mos e kontrolluar dot veten./CNA.al

Lajmet e fundit nga