LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Meta në “krizë”, i mbarojnë dhe deklaratat/ Përsërit fjalimin e një dite më parë

11 Dhjetor 2022, 10:24, Politikë CNA

Meta në “krizë”, i mbarojnë dhe deklaratat/

Kreu të Partisë së Lirisë, Ilir Meta, duket se i kanë mbaruar deklaratat. Mëngjesin e sotëm ai ka shpërndarë në rrjete sociale, një pjesë nga deklarata e djeshme, në një takim me strukturat e partisë.

Sipas tij ka ardhur koha t'i jepet shfrytëzimit të Durrësit për të pasuruar Edi Ramën dhe bandën e tij të “Rilindjes.

 “Ka ardhur koha t’i jepet fund shfrytëzimit të Durrësit për të pasuruar Edi Ramën dhe bandën e tij të 'Rilindjes'. Qytetarët e Durrësit dhe të gjithë Shqipërisë meritojnë ndryshim dhe ndryshimi është i pashmangshëm!”, shprehet Meta./CNA.al

Lajmet e fundit nga