LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Kemi ende shumë rrugë përpara”/Këlliçi mesazh shqiptarëve për mbylljen e 2022-shit

20 Dhjetor 2022, 19:46, Politikë CNA

“Kemi ende shumë rrugë përpara”/Këlliçi

Pas përfundimit të mbledhjes së Këshillit Kombëtar , demokratët kanë festuar së bashku për mbylljen e vitit 2022.

Deputeti dhe kandidati i PD për Bashkinë e Tiarnës, Belind Këlliçi është shprehur se ky vit ishte i jashtëzakonshëm për Partinë Demokratike dhe se do të vazhdojë punën për t’i dhënë shqiptarëve alternativë dhe shpresë.

Një gëzuar për demokratët shqiptarë, për njëri-tjetrin, për anëtarët dhe simpatizantët tanë kudo në Shqipëri! Po mbyllim një vit të jashtëzakonshëm ndryshimesh për forcën tonë politike. Jemi afër fundvitit dhe kemi ende shumë rrugë përpara.Të vazhdojmë të punojmë së bashku për t'i dhënë shqiptarëve alternativë dhe shpresë. Forca”,ka shkruajtur ai", ka shkruajtur ai./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga