LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Ilir Alimehmeti feston humbjen dhe balotazhin

5 Dhjetor 2022, 08:14, Politikë CNA

Ilir Alimehmeti feston humbjen dhe balotazhin

Gara për Primaren e Tiranës ka shkuar në balotash mes Belind Këlliçit që ka marrë 4 040 vota dhe mjekut Ilir Alimehmeti që ka marrë 2196 vota.

Pas rezultateve Ilir Alihmehmeti ka nisur festën e humbjes dhe të balotazhit.

Me anë të një postimi në rrjete sociale, Alimehmeti shfaqet optimist duke rrjeshtuar një sërë falënderimesh.

“Pas një gare të bukur dhe pozitive me kolegë demokratë të nderuar, raundi i parë kaloi me balotazh.

Faleminderit të gjithë juve që më mbështetët, më votuat dhe më kualifikuat për raundin e dytë më 11 dhjetor 2022!

Faleminderit shpirtit të bukur të të rinjve që m'u bënë krahë në çdo moment!

Sonte pushojmë, nesër rifillojmë”, ka shkruar Alimehmeti./CNA.al

Ilir Alimehmeti feston humbjen dhe balotazhin

Lajmet e fundit nga