LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Këlliçi kryeson garën/ Ja sa vota morën Bogdani dhe Alimehmeti në degën numër 12

5 Dhjetor 2022, 00:24, Politikë CNA
Këlliçi kryeson garën/ Ja sa vota morën Bogdani dhe
Foto ilustruese

Ka përfunduar procesi i numërimit të votave edhe në degën numër 12, në Tiranë.

Fitues është shpallur Belind Këlliçi me 121 vota.

Gerti Bogdani ka marrë 82 vota, ndërsa Ilir Alimehmeti ka marrë 45 vota./ CNA.al

Lajmet e fundit nga