LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Dega 10 mbyll numërimin/ Kryeson sërish Këlliçi

5 Dhjetor 2022, 00:12, Politikë CNA
Dega 10 mbyll numërimin/ Kryeson sërish Këlliçi
Belind Këlliçi

Dega 10 ka përfunduar numërimin e votave të primareve për Bashkinë e Tiranës.

Edhe në këtë degë kryeson Belind Këlliçi me një diferencë prej 60 votash nga Ilir Alimehmeti dhe prej 101 votash.

Rezultati:

Belind Këlliçi - 187 vota

Gert Bogdani - 86 vota

Ilir Alimehmeti - 127

Adriana Kalaja - 13 vota

Enkelejda Fejzo - 3 vota 

Fatmir Merkoçi - 1 votë 

Julian Deda - 3 vota./ CNA.al

Lajmet e fundit nga