LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Foltorja jote"/ PD hap dyert për denoncimet e qytetarëve

18 Shtator 2022, 10:35, Politikë CNA

"Foltorja jote"/ PD hap dyert për denoncimet e qytetarëve

Partia Demokratike ka njoftuar se ka hapur dyert për të gjithë qytetarët që duan të denoncojnë abuzimet nga pushteti.

“PD hap dyert dhe Foltoren, për të gjithë qytetarët të cilët duan të denoncojnë dhe të reagojnë kundër abuzimit të pushtetit politik dhe ndaj padrejtësive. Partia Demokratike i fton të gjithë qytetarët duke vënë në dispozicion numrin e kontaktit dhe Foltoren e saj në selinë e PD”, njofton PD.

Një denoncim do të bëhet edhe sot në orën 10:40, nga ish-drejtori i shkollës në Kavajë, Bledar Teferiçi, i larguar nga puna padrejtësisht së bashku me bashkëshorten./CNA.al

Lajmet e fundit nga