VIDEO- Beniada Nishani shfaqet më provokuese se kurrë/ Bukuroshja çmend ndjekësit me format perfekte

4 Gusht 2022, 09:25, Lifestyle CNA
VIDEO- Beniada Nishani shfaqet më provokuese se kurrë/ Bukuroshja
Modelja Beniada Nishani

Beniada Nishani është kthyer në një nga personazhet më të dashura për publikun shqiptar që pas pjesëmarrjes së saj në "realityshow"-n "Big Brother Vip".

Ajo është komentuar shumë për natyrën e saj të sinqertë dhe të çiltër. Gjatë këtij sezoni, modelja ka qenë pjesë e ekranit teksa është shfaqur si anëtare jurie në emisionin "He/She’s on Top", të transmetuar në programin “E Diell”.

Gjithashtu ajo është cilësuar si një nga modelet më seksi, dhe këtë e ka treguar edhe së fundi me një video në të cilën shfaqet më në formë dhe tërheqëse se kurrë. E veshur me rroba banjo të bardha, Beniada tregon format e saj perfekte, duke bërë kështu që ndjekësit të vërshojnë me pëlqimet dhe komentet në rrjetin e saj social.  

Për më tepër shihni videon e mëposhtme./ CNA.al

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Beniada Jakic (@iambeniada)

Lajmet e fundit nga